Ukončení výběrového řízení na pozici ředitele v Jihoměstské majetkové a.s.

K 31.7.2019 ukončil svoji práci v Jihoměstské majetkové a.s. ředitel, pan ing. Červíček. Na základě této události rozhodlo představenstvo o vyhlášení výběrového řízení na pozici ředitele. 

Toto výběrové řízení bylo zahájeno 28.6.  a bylo zveřejněno dle obvyklého postupu,  na webových stránkách Jihoměstké majetkové, a. s.  a vyhlášením na úřední desce.  Celkem podalo přihlášku 16 uchazečů a výběrová komise, která byla složena se zástupců představenstva, dozorčí rady a Úřadu MČ, kteří s JMM a.s. těsně spolupracují, nakonec ve shodě vybrala nového ředitele.  Vítězem výběrového řízení se stal pan ing. Radek Adamec (1964), dlouholetý řídící pracovník společností, jejichž hlavní činností byla správa nemovitostí (Bytový podnik Praha 7, IKON spol. sr.o., Intergate s.r.o.). 

Ing. Adamec není a v minulosti nebyl členem žádné politické strany, je zkušeným ekonomem a vystudoval obor systémové inženýrství na VŠE. Ing. Adamec začne funkci ředitele vykonávat od 16.9.2019.

 "Práci v JMM beru jako výzvu, rád bych svými znalostmi a zkušenostmi přispěl k její stabilizaci a k posílení jejího postavení na trhu. Vím, že se bude jednat o dlouhodobou koncepční práci  a jsem na ni připravený" komentuje nový ředitel Ing. Radek Adamec výsledek výběrového řízení. 

Zpět na výpis novinek