Napsali nám

Platí, že činy jsou více než slova. Toto pravidlo respektujeme a vybrali jsme pro Vás některá hodnocení našich klientů, kterým se v současné době věnujeme nebo pro které jsme v minulosti pracovali.

Vážený pane řediteli,
obracím se na Vás s žádostí a prosbou o poděkování Vašim pracovníkům Mgr. Bulířovi, panu Ulčovi a Ing. Voborníkovi.
 
Spolupráce s výše uvedenými pracovníky byla a je od vzniku našeho SVJ velkým přínosem. Jejich rady, ochota pomoci,  znalosti a profesionalita jednání je velice důležitou součástí života našeho SVJ. Spolupráce s Vaší firmou Jihoměstská majetková, a.s. prostřednictvím těchto pracovníků mě přesvědčuje, že Vaše firma v zaměření a náplně práce je jedna z nejlepších v Praze.
 
Přeji Vaší firmě a Vám osobně krásné Vánoce a úspěšný Nový rok 2016.
 
Ing. Vladimír Koudelka
předseda SVJ Bachova 1567


Dobry den.
Rada bych touto cestou podekovala za uklid prostranstvi nad fotbalovym hristem FC Haje, vyslo v Klici c. 1/16. I muj syn zde trenuje a kdyz budu mluvit za vsechny rodice deti, chceme pro sve deti cistotu a bezpeci, to je pro nas na prvnim miste. Taktez jsem si i dnes precetla na Facebooku (stranky FC Haje), ze se zakazalo s kourenim v prostranstvi prostor FC Haje, kantyny v klubu a i prostoru pred budovou. Nevim, kdo na tom ma zasluhu, ale i zde velke "Diky",paklize lze predat. Myslim, ze tam, kde se vyskytuji prevazne deti, by prostredi a prostory mely slouzit hlavne jim v tom nejlepsim, co jim lze od nas dospelych nabidnout. 

Jsem rada, ze dalsi dospeli zastavaji muj nazor a zacinaji se pomalu dit veci, ktere davaji logiku a smysl a je to ve prospech deti. Jeste jednou dekuji za vsechny deti, protoze jen tak se jim ukaze smer, ktery by tu mel byt a mel by byt pro ne prirozeny, az budou stari jako my nyni - jsou nase zrcadlo, i my jiste ve stari uvitame cistotu a bezpeci, ktere nam zajisti prave tito mali clovicci.


Vážená paní  Seifertová,

chci tímto  vyslovit uznání a pochvalu pracovní skupině, kterou vede pan Grunza, která se v tomto týdnu zabývá úpravou zeleně v zadním traktu ulice Nechvílova. Organizace práce, pracovní nasazení a výsledky jejich práce, jsou oproti předchozím firmám, které zde působily, obdivuhodné.

Odřezané větve jsou odklizeny do posledního zbytku, mládenec, který vyhrabává zbytky větviček nemůže odvádět lepší práci. Je opravdu radost vidět tuto skupinu při práci a hlavně jejich výsledky. Bydlím na Jižním Městě přes 30 let, ale takhle čisto při úpravách, jsem  tu ještě nezažila.

Mám z tak upraveného pozemku opravdu radost ! Dle mého soudu je, v případě dobře odvedené práce, třeba chválit, chválit a ještě jednou chválit  a také odměňovat ! Jak  jinak by tito lidé byli motivováni k opakovaným výkonům ? Samozřejmě je také, kde je to na místě, upozorňovat na nedostatky.

S přátelským pozdravem

Eva Zemanová


Dobrý den,

dovoluji si vyjádřit velikou pochvalu dnešní obsluze ve sběrném dvoře "K Dubu" (u mostu pro pěší přes dálnici). Chválím především za velice vstřícný a ochotný  přístup ke klientům sběrného dvora. Takový přístup začíná být dnes vzácností.

Prosím o předání pochvaly dnešní obsluze (dle info snad p. Řehoř) a také příslušným nadřízeným.

Děkuji

Aubrechtová
 


Dobrý den,

včera jsme na výboru Společenství vlastníků konstatovali, že v tomto roce je kolem našeho domu v ulici Hněvkovského 1375+1376, kolem školy Květnového vítězství 1554, k autobusovým zastávkám, perfektně uklízen sníh, někdy i několikrát denně, pracovníky Jihoměstské majetkové. 

Děkujeme !!!  Nejen pro starší obyvatele je to perfektní stav. 

s pozdravem

Petra Bartušková

 


Obdržené poděkování od Českého olympijského výboru