Podporujeme

Jihoměstská majetková a.s. podporuje XIX. ročník Sportovních her seniorů a zdravotně postižených občanů Jižního Města 2017

Vážený pane řediteli,  

dovolte, abychom Vám a společnosti Jihoměstské majetkové a.s. touto cestou poděkovali za poskytnutý stan k příležitosti pořádání XIX. ročníku Sportovních her seniorů a zdravotně postižených občanů Jižního Města 2017.

Díky této podpoře, které si vážíme, jste nám velmi pomohli při zajištění zázemí pro zúčastněné. Bez této pomoci a pomoci podobně smýšlejících lidí bychom jen stěží mohli takovou akci uskutečnit. 

https://www.praha11.cz/cs/aktuality/aktuality-z-prahy-11/praha-11-hostila-jiz-devatenacty-rocnik-sportovnich-her-senioru-a-vozickaru.html

 

 

Jihoměstská majetková a.s. podporuje Sdružení Klokánek

Sdružení Klokánek pomáhá týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem. Klokánek poskytuje přechodnou pomoc dětem, o něž se ze závažných důvodů nemůže postarat nikdo z blízkých příbuzných. 

21.5. jsme sdružení poskytli 2x11m3 kontejner, podívejte se na úklidovou akci ve fotogalerii. 

 

Jihoměstská majetková pomáhá dětem

Středisko údržby zeleně a komunikací je hrdé, že se mohlo připojit k programu Fondu ohrožených dětí sídlícího u nás na Praze 4 v Láskově ulici 1803 a Vězeňské služby ČR, který má přispět k lepšímu prostředí na pobytových zahradách pro zde ubytované ohrožené, opuštěné, týrané a jinak sociálně ohrožené děti. Vězeňská služba poskytuje pracovní sílu a JMM a.s. technickou podporu, tedy potřebné nářadí, likvidaci a odvoz vzniklého odpadu. Jsme rádi, že tímto užitečným způsobem můžeme přispět k lepším životním podmínkám dětí, které zde nacházejí svůj nový domov, domov kde se mohou cítit bezpečně. Příjemné životní prostředí jistě pomůže zde ubytovaným dětem znovu objevit radosti života a důvěru v tento svět. I v tomto roce se jistě rádi připojíme k podobné akci. Dovolte mi poděkovat zejména představenstvu Jihoměstské majetkové a.s. a osobně Ing. Ondřeji Prokopovi a JUDr. Václavu Kuchařovi, kteří neváhali tuto dobročinnou akci pro zdejší děti podpořit.

Za středisko údržby zeleně JMM a.s. 

Zdeněk Hamaj